Наша команда підтримує діяльність Міністерства цифрової трансформації України та Президента Володимира Зеленського щодо цифрової освіти серед населення. Вчимося разом!

 

Бракує часу на професійний розвиток або просто відпочинок? Спілкування з батьками, перевіряння домашніх завдань, роздрукування матеріалів та організаційні аспекти забирають весь час? Вихід є — використовувати сучасні технології. Як цього навчитися та з чого почати? Про це і поговоримо. Приєднуйтеся!

Як оголосити розклад уроків так, щоб його не потрібно було кілька разів диктувати? Як зібратися з колегами, якщо немає можливості зустрітися офлайн найближчим часом? Як повідомити новини батькам без зборів і телефонних розмов? У пригоді стануть календар, відеоконференції та розсилки електронною поштою. Як ними користуватися? Дізнаймося разом — у другій серії!

Як ви зберігаєте матеріали уроків? У шафі, на комп’ютері вдома чи на флешках? А що робите, якщо комп’ютер зламався або флешка загубилася? Є кращий спосіб зберігати та навіть редагувати файли разом із іншими — це хмарні сховища. Що це таке і як із ними працювати? Розберімося разом — вмикайте!

Діти дивляться у смартфони або на годинник під час уроку? Не готуються до уроків, бо пропустили заняття і не знали, що вчити? Якщо створити онлайн-презентацію з анімаціями, картинками та відео, то учням не буде нудно. А якщо розіслати її після уроку, то вже не вийде сказати, що вони не знали, що вивчати. Як це зробити? Гайда розбиратися разом!

Дітям подобаються відео, але пошук справді цікавих матеріалів на тему уроку займає по кілька годин на день? А потім вони губляться в океані скопійованих посилань? Нічого, адже можна відфільтрувати релевантні матеріали та створити з них плейліст — на майбутнє. Як? З’ясуймо разом!

Учні по сто разів запитують, коли будуть результати чергового тесту, а ви ще не встигли перевірити попередній? Набридло носити з собою тонни зошитів та аркушів із самостійними роботами? Завдання та оцінювання можна автоматизувати, і навіть відстежувати індивідуальну статистику учнів. Як? Розберімося разом — у цій серії!

Хмарне сховище, документи, форми, електронна пошта… Тепер усього так багато онлайн! Важко зорієнтуватися в цьому хаосі? Об’єднаймо всі матеріали, завдання, оцінювання та оголошення в одному місці — онлайн-класі. Як?

З’ясуймо в цій серії!

Хмарне сховище, документи, форми, електронна пошта… Тепер усього так багато онлайн! Важко зорієнтуватися в цьому хаосі? Об’єднаймо всі матеріали, завдання, оцінювання та оголошення в одному місці — онлайн-класі. Як?

З’ясуймо в цій серії!

Хмарне сховище, документи, форми, електронна пошта… Тепер усього так багато онлайн! Важко зорієнтуватися в цьому хаосі? Об’єднаймо всі матеріали, завдання, оцінювання та оголошення в одному місці — онлайн-класі. Як? З’ясуймо в цій серії!

 

Як знайти роботу? Як правильно підготувати резюме? Як потрапити на співбесіду? Як не втратити мотивацію та впевненість в позитивному результаті протягом часом довгих та виснажливих пошуків?

Детальніше на:

https://osvita.diia.gov.ua/courses/employment

У багатьох комуналка асоціюється з горами платіжок. Ну, хто не сидів до ночі з калькулятором на кухні, намагаючись звести дебет із кредитом? Хтось боїться нових технологій, а хтось навіть не довіряє їм. Спробуємо розвіяти ці безпідставні страхи та пояснити простою мовою, як можна оплатити комуналку завдяки комп'ютеру або смартфону та Інтернету. Дивіться першу серію - буде цікаво та корисно!

Детальніше на:

https://osvita.diia.gov.ua/courses/komunalka-online

Як утворився YouTube і чому став найпопулярнішим відеохостингом у світі? Які жанри відео є найпопулярнішими на цій платформі і що варто знати кожному, хто має справу з нею? Дізнаємося разом з YouTube-спеціалістами Андрієм Шатирком і Євгенієм Федяєм у першій серії освітнього серіалу «Як стати YouTube-блогером?». Підключайтесь!

Детальніше на:https://osvita.diia.gov.ua/courses/youtube

 

Якщо ви вперше взяли в руки смартфон, цей відео-урок розкаже, що необхідно для старту роботи із новим пристроєм, як обрати SIM-карту правильного розміру, навіщо в смартфоні є місце для другої картки, та як зробити базові налаштування.

Детальніше на:

https://osvita.diia.gov.ua/courses/gostiovy-kurs-smartfon-dlia-batkiv

Чи можуть у дитини виникнути проблеми через інтернет? Що робити та до кого звертатися, якщо це сталося? Чи не легше просто вимкнути мережу, і все? Сучасні діти «народжуються зі смартфоном», а тому важливо навчити їх здоровим стосункам з інтернетом. Як?

Детальніше на:

https://osvita.diia.gov.ua/courses/serial-dlya-batkiv-onlayn-bezpeka-ditey

© 2019. Маріупольський державний університет.

Сайт створений на Wix.com